EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

MAJOR SPZ - X2-ODKURZACZ (prod.@Soutyzzi)

Czas trwania: 4:51
Data dodania: 2017-12-16 23:17:34

MAJOR SPZ - X2-ODKURZACZ (prod.@Soutyzzi) Pobierz Mp3 lub Video

MAJOR SPZ - X2-ODKURZACZ (prod.@Soutyzzi) mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-12-16 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 391. Dodatkowo na przestrzeni 1046 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 28 razy. 0 słuchaczy postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Hit MAJOR SPZ - X2-ODKURZACZ (prod.@Soutyzzi) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym hicie.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne MAJOR SPZ może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego kawałka. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (28 razy), ilością wyświetleń (391 razy) i miejscem w rankingu (999+).

MAJOR SPZ - X2-ODKURZACZ (prod.@Soutyzzi) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Utwór może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 391 Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone obok.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. X2-ODKURZACZ (prod.@Soutyzzi) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a MAJOR SPZ - X2-ODKURZACZ (prod.@Soutyzzi) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. 2020-06-26 09:26 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka