imp3.pl

Luis Fonsi - Despacito - Dzwonek na telefon

Czas trwania: 0:24
Data dodania: 2017-11-30 22:09:15

Luis Fonsi - Despacito - Dzwonek na telefon Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym utworze.

Luis Fonsi - Despacito - Dzwonek na telefon mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-11-30 roku. Długi kawałek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 1584. W dodatku na przestrzeni 850 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 187 razy. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Despacito - Dzwonek na telefon uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 101 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Despacito - Dzwonek na telefon. 2020-03-28 18:07 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Luis Fonsi na pewno ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (187 razy), ilość wyświetleń (1584 razy) oraz miejsce w rankingu (101).

Utwór Luis Fonsi - Despacito - Dzwonek na telefon możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Kawałek pod tytułem Luis Fonsi - Despacito - Dzwonek na telefon skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 1584 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie