EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Łobuzy - Zbuntowany Anioł (Oficjalny Teledysk)

Czas trwania: 3:02
Data dodania: 2018-11-10 21:44:56

Łobuzy - Zbuntowany Anioł (Oficjalny Teledysk) Pobierz Mp3 lub Video

Numer Łobuzy - Zbuntowany Anioł (Oficjalny Teledysk) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 6 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Łobuzy ma znaczne powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (649 razy), ilość wyświetleń (4419 razy) oraz miejsce w rankingu (65).

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 6 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej stronie Zbuntowany Anioł (Oficjalny Teledysk) dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Łobuzy - Zbuntowany Anioł (Oficjalny Teledysk) zajmuje właśnie 65 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-07-11 09:13.

Łobuzy - Zbuntowany Anioł (Oficjalny Teledysk) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-11-10 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 4419 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1049 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 649 razy. 6 userów postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Numer pod tytułem Łobuzy - Zbuntowany Anioł (Oficjalny Teledysk) skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 4419 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym hitem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas kawałek cieszy się z 6 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!