EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Lady Pank- Zostawcie Titanica

Czas trwania: 5:02
Data dodania: 2017-12-08 13:02:12

Lady Pank- Zostawcie Titanica Pobierz Mp3 lub Video

Nutkę Lady Pank- Zostawcie Titanica możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 3. Jest to niemała liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Lady Pank na pewno ma znaczne powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę niezły. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (79 razy), ilość wyświetleń (629 razy) i miejsce w rankingu (483).

Lady Pank- Zostawcie Titanica od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 629 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie numer na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż numer zanotował do tej pory dokładnie 2 ocen pozytywnych i 1 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Zostawcie Titanica dostał ocenę na poziomie 6.67 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Lady Pank- Zostawcie Titanica zajmuje właśnie 483 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Plik został ostatnio pobrany 2020-09-03 21:39.

Lady Pank- Zostawcie Titanica mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-12-08 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 629. W czasie 1049 dni od dodania, kawałek został pobrany już 79 razy. 3 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka