EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KORTEZ - Dobry moment [VIDEO]

Czas trwania: 4:31
Data dodania: 2017-12-16 07:33:23

KORTEZ - Dobry moment [VIDEO] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej stronie Dobry moment [VIDEO] otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony jest ranking, a KORTEZ - Dobry moment [VIDEO] pojawia się w tej chwili na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2021-09-23 13:21.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Do tej pory numer cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Hit o nazwie KORTEZ - Dobry moment [VIDEO] dostał się już do serca niejednej osoby. 1457 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie piosenka na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko zwrócisz uwagę na statystki zamieszczone na stronie.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Zapewne KORTEZ może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (119 razy), ilość wyświetleń (1457 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Hit KORTEZ - Dobry moment [VIDEO] masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Hit KORTEZ - Dobry moment [VIDEO] mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-16 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 1457 wyświetleń. Utwór jest na naszej witrynie już od 1403 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 119 pobrań. 1 słuchaczy postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!