EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Klaus Mitffoch - Nie Jestem Z Nikim

Czas trwania: 2:14
Data dodania: 2017-12-07 19:59:33

Klaus Mitffoch - Nie Jestem Z Nikim Pobierz Mp3 lub Video

Hit Klaus Mitffoch - Nie Jestem Z Nikim masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Klaus Mitffoch - Nie Jestem Z Nikim mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2017-12-07 roku. Spory odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 161. Plik widnieje na naszej stronie już od 1055 dni. Ten czas pozwolił na uzyskanie aż 1 pobrań. 0 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym hicie.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie Nie Jestem Z Nikim dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Nie Jestem Z Nikim. Ostatnie pobranie odbyło się 2018-11-01 15:54.

Klaus Mitffoch - Nie Jestem Z Nikim od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 161 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Klaus Mitffoch zapewne ma spore powody do radości, bo wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (161 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka