EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

KILLY - Killamonjaro

Czas trwania: 2:41
Data dodania: 2017-11-30 21:59:30

KILLY - Killamonjaro Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. KILLY na pewno ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (3 razy), ilość wyświetleń (364 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Numer pod tytułem KILLY - Killamonjaro skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. 364 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na stronie.

Przebój KILLY - Killamonjaro masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Numer KILLY - Killamonjaro mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 364 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1396 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 3 razy. 0 osób zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Killamonjaro uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Killamonjaro. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-05-24 15:15.

Zainteresowanie słuchaczy robi duże wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tej piosence.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!