EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Karolina Czarnecka - Hera Koka Hasz LSD (Official Video)

Czas trwania: 3:37
Data dodania: 2018-01-08 07:24:34

Karolina Czarnecka - Hera Koka Hasz LSD (Official Video) Pobierz Mp3 lub Video

Karolina Czarnecka - Hera Koka Hasz LSD (Official Video) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. 1011 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Numer Karolina Czarnecka - Hera Koka Hasz LSD (Official Video) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Hera Koka Hasz LSD uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 390 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Hera Koka Hasz LSD. 2021-09-12 20:09 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Karolina Czarnecka ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (163 razy), ilość wyświetleń (1011 razy) i miejsce w rankingu (390).

Karolina Czarnecka - Hera Koka Hasz LSD (Official Video) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-01-08 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 1011 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1350 dni szlagier, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 163 razy. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie słuchaczy robi spore wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż numer zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym utwór nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!