EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kamerzysta - Pięć Promili (ft. Kubańczyk prod. Kruszwil) (Official Music Video)

Czas trwania: 4:08
Data dodania: 2019-04-30 01:05:01

Kamerzysta - Pięć Promili (ft. Kubańczyk prod. Kruszwil) (Official Music Video) Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 3. Jest to duża liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Kamerzysta może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (63 razy), ilością wyświetleń (580 razy) i miejscem w rankingu (701).

Nutkę Kamerzysta - Pięć Promili (ft. Kubańczyk prod. Kruszwil) (Official Music Video) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Pięć Promili (ft. Kubańczyk prod. Kruszwil) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 6.67. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 701 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Pięć Promili (ft. Kubańczyk prod. Kruszwil). Plik pobrano ostatnio 2021-04-03 09:40.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych i 1 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym numer nie przypadł do gustu.

Kamerzysta - Pięć Promili (ft. Kubańczyk prod. Kruszwil) (Official Music Video) mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2019-04-30 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 580 wyświetleń. Hit jest w naszym serwisie już od 817 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 63 pobrań. 3 fanów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Przebój o nazwie Kamerzysta - Pięć Promili (ft. Kubańczyk prod. Kruszwil) (Official Music Video) dostał się już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 580 Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!