EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album)

Czas trwania: 4:00
Data dodania: 2017-11-30 21:48:39

Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym numerze.

Numer o tytule Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) trafił już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić znaczną dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 435 Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Muza (Chakra Album) kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Muza (Chakra Album). Plik został ostatnio pobrany 2021-03-04 20:20.

Nutkę Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Kali x Pawbeats może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (435 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 435. Plik widnieje na naszej witrynie już od 1333 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 2 pobrań. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!