EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album)

Czas trwania: 4:00
Data dodania: 2017-11-30 21:45:12

Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Muza (Chakra Album) uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) pojawia się teraz na pozycji 218 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2021-05-10 12:50 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.

Numer o nazwie Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) dostał się już do serca niejednej osoby. Piosenka może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 1795 Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Numer Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Kali x Pawbeats - Muza (Chakra Album) mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 1795 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1389 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 157 razy. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Kali x Pawbeats na pewno ma duże powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (157 razy), ilość wyświetleń (1795 razy) oraz miejsce w rankingu (218).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!