EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Junior Stress - Paszport (Prison Oval Riddim)

Czas trwania: 2:45
Data dodania: 2017-12-15 23:19:57

Junior Stress - Paszport (Prison Oval Riddim) Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Dotychczas utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Kawałek o nazwie Junior Stress - Paszport (Prison Oval Riddim) skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. 88 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Piosenkę Junior Stress - Paszport (Prison Oval Riddim) masz możliwość pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Junior Stress na pewno ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1 razy), ilością wyświetleń (88 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie Paszport (Prison Oval Riddim) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Paszport (Prison Oval Riddim). Ostatnie pobranie odbyło się 2018-08-18 00:54.

Junior Stress - Paszport (Prison Oval Riddim) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-15 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 88 wyświetleń. Mp3 jest w naszym serwisie już od 1040 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 1 pobrań. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka