EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Junior Stress a.k.a. Jurek Dre$ - Szerszeń (prod. Macios)

Czas trwania: 3:53
Data dodania: 2017-12-15 23:19:57

Junior Stress a.k.a. Jurek Dre$ - Szerszeń (prod. Macios) Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę Junior Stress a.k.a. Jurek Dre$ - Szerszeń (prod. Macios) możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Tak się składa, że utwór zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Szerszeń (prod. Macios) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Szerszeń (prod. Macios). Ostatnie pobranie miało miejsce 2018-08-18 00:55.

Junior Stress a.k.a. Jurek Dre$ - Szerszeń (prod. Macios) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-12-15 roku. Znaczny odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 263. W dodatku na przestrzeni 1379 dni numer, pod postacią pliku, został pobrany aż 1 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Junior Stress a.k.a. Jurek Dre$ - Szerszeń (prod. Macios) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 263 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Junior Stress a.k.a. Jurek Dre$ ma spore powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (263 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!