EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

jan skrzek - to był chłop

Czas trwania: 5:27
Data dodania: 2017-12-15 12:53:11

jan skrzek - to był chłop Pobierz Mp3 lub Video

jan skrzek - to był chłop od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. Przebój może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 46 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na stronie.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena to był chłop kształtuje się w tej chwili na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a jan skrzek - to był chłop pojawia się obecnie na miejscu 970 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-03-15 13:05.

Numer jan skrzek - to był chłop możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Do tej pory kawałek cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie jan skrzek ma spore powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (46 razy) oraz miejsce w rankingu (970).

jan skrzek - to był chłop mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-12-15 roku. Ten okres dał możliwość na zgromadzenie aż 46 wyświetleń. Hit widnieje na naszej witrynie już od 1047 dni. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 1 pobrań. 1 osób zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.
Zarejestruj przez Facebooka