EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Feduk & Allj - Różowe wino Tekst Fonetyczny Karaoke Wymowa PL

Czas trwania: 4:07
Data dodania: 2018-08-14 22:05:39

Feduk & Allj - Różowe wino Tekst Fonetyczny Karaoke Wymowa PL Pobierz Mp3 lub Video

Biorąc pod uwagę całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Feduk & Allj zapewne ma duże powody do radości, bo wynik jest naprawdę dobry. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (25 razy), ilością wyświetleń (1264 razy) i miejscem w rankingu (544).

Feduk & Allj - Różowe wino Tekst Fonetyczny Karaoke Wymowa PL mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2018-08-14 roku. Długi odcinek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 1264. W dodatku na przestrzeni 1130 dni hit, pod postacią pliku, został pobrany aż 25 razy. 2 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Feduk & Allj - Różowe wino Tekst Fonetyczny Karaoke Wymowa PL od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. Piosenka może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 1264 Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych zwątpień!

Utwór Feduk & Allj - Różowe wino Tekst Fonetyczny Karaoke Wymowa PL możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Różowe wino Tekst Fonetyczny Karaoke Wymowa PL dostał ocenę na poziomie 5 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a Feduk & Allj - Różowe wino Tekst Fonetyczny Karaoke Wymowa PL pojawia się teraz na miejscu 544 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2021-05-08 19:55 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tym utworze.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!