imp3.pl

Fasolki - Myj zęby

Czas trwania: 1:07
Data dodania: 2017-11-30 22:18:58

Fasolki - Myj zęby Pobierz Mp3 lub Video

Numer Fasolki - Myj zęby możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Fasolki - Myj zęby od pewnego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego słuchacza. Numer może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 661 Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Jednak, ile jest dobrych opinii, a ile złych? Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym numer nie przypadł do gustu.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Myj zęby uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a Fasolki - Myj zęby pojawia się teraz na miejscu 36 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-02-25 08:50.

Fasolki - Myj zęby mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Znaczny odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 661. W czasie 821 dni od dodania, przebój został pobrany już 72 razy. 1 słuchaczy postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne Fasolki może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (72 razy), ilością wyświetleń (661 razy) oraz miejscem w rankingu (36).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie