EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Enej - Symetryczno-Liryczna (Official video)

Czas trwania: 3:37
Data dodania: 2017-11-30 22:08:45

Enej - Symetryczno-Liryczna (Official video) Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Enej ma duże powody do radości, bo wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne dane takie, jak: ilość pobrań (10 razy), ilość wyświetleń (176 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Enej - Symetryczno-Liryczna (Official video) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 176 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie przebój zapewne nie może narzekać na swoją powszechność oraz niedostatek zainteresowania. Rzuć okiem na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Utwór Enej - Symetryczno-Liryczna (Official video) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Enej - Symetryczno-Liryczna (Official video) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 176 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1090 dni kawałek, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 10 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość użytkowników dobrze bawi się przy tej piosence.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej stronie Symetryczno-Liryczna dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich przebojów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Symetryczno-Liryczna. 2020-10-26 17:39 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!