EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video)

Czas trwania: 4:01
Data dodania: 2017-12-11 07:42:43

Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) Pobierz Mp3 lub Video

Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. Piosenka może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 923 Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Przebój Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Hit Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-11 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 923 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 1223 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 91 razy. 3 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 2 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 3. Jest to niemała liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Edyta Gorniak, DON może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (91 razy), ilość wyświetleń (923 razy) i miejsce w rankingu (701).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Andromeda (Lyric Video)kształtuje się w tej chwili na poziomie 3.33 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 701 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Andromeda (Lyric Video). 2021-03-27 12:52 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!