imp3.pl

Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video)

Czas trwania: 4:01
Data dodania: 2017-12-11 07:42:43

Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) Pobierz Mp3 lub Video

Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. Piosenka może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 520 Rzuć okiem na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Przebój Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Hit Edyta Gorniak, DON - Andromeda (Lyric Video) mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-11 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 520 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 973 dni szlagier, pod postacią pliku, został pobrany aż 67 razy. 2 – tylu użytkowników postanowiło ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym numerem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 2. Jest to niemała liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Edyta Gorniak, DON może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (67 razy), ilość wyświetleń (520 razy) i miejsce w rankingu (595).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Andromeda (Lyric Video)kształtuje się w tej chwili na poziomie 5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 595 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Andromeda (Lyric Video). 2020-07-31 22:23 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka