imp3.pl

Dynoro feat. Gigi D`Agostino - In My Mind

Czas trwania: 3:04
Data dodania: 2018-08-21 15:04:09

Dynoro feat. Gigi D`Agostino - In My Mind Pobierz Mp3 lub Video

Numer Dynoro feat. Gigi D`Agostino - In My Mind masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Utwór Dynoro feat. Gigi D`Agostino - In My Mind mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2018-08-21 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 2913 wyświetleń. W czasie 716 dni od dodania, kawałek został pobrany już 365 razy. 4 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż numer zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych i 2 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena In My Mindkształtuje się w tej chwili na poziomie 5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Dynoro feat. Gigi D`Agostino - In My Mind zajmuje właśnie 171 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2020-07-09 20:37 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Dobrze zwrócić uwagę głównie na ilość ocen – 4. Jest to znaczna liczba, która świadczy głównie o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Dynoro feat. Gigi D`Agostino może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (365 razy), ilością wyświetleń (2913 razy) i miejscem w rankingu (171).

Utwór o tytule Dynoro feat. Gigi D`Agostino - In My Mind trafił już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić pokaźną dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 2913 Trzeba spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!
Zarejestruj przez Facebooka