EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Dr. SWAG - PODAJ RĘKĘ

Czas trwania: 2:53
Data dodania: 2018-10-03 05:01:33

Dr. SWAG - PODAJ RĘKĘ Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Dr. SWAG - PODAJ RĘKĘ mp3 pojawił się na łamach naszej witryny internetowej w 2018-10-03 roku. Ten czas dał możliwość na zgromadzenie aż 1192 wyświetleń. Nutka jest na naszej stronie już od 757 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 195 pobrań. 1 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. PODAJ RĘKĘ uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Dr. SWAG - PODAJ RĘKĘ zajmuje właśnie 225 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2020-10-24 23:40.

Utwór Dr. SWAG - PODAJ RĘKĘ możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Otóż numer zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez fanów, którym utwór nie przypadł do gustu.

Przebój o nazwie Dr. SWAG - PODAJ RĘKĘ dostał się już do serca niejednej osoby. Numer może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1192 Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Na pewno Dr. SWAG może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (195 razy), ilością wyświetleń (1192 razy) oraz miejscem w rankingu (225).
Zarejestruj przez Facebooka