EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Donatan RÓWNONOC feat. Chada, Słoń, Sobota - Niespokojna Dusza [Official Video]

Czas trwania: 4:21
Data dodania: 2017-12-12 20:52:51

Donatan RÓWNONOC feat. Chada, Słoń, Sobota - Niespokojna Dusza [Official Video] Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie Niespokojna Dusza dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Niespokojna Dusza. Ostatnie pobranie odbyło się 2019-05-05 13:28.

Donatan RÓWNONOC feat. Chada, Słoń, Sobota - Niespokojna Dusza [Official Video] mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-12-12 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do wypracowania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 261. W czasie 1377 dni od dodania, kawałek został pobrany już 2 razy. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten kawałek. Dotychczas hit cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Utwór o nazwie Donatan RÓWNONOC feat. Chada, Słoń, Sobota - Niespokojna Dusza [Official Video] skradł już do tej pory serca niejednego słuchacza. 261 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie piosenka na pewno nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Utwór Donatan RÓWNONOC feat. Chada, Słoń, Sobota - Niespokojna Dusza [Official Video] możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Donatan RÓWNONOC feat. Chada, Słoń, Sobota ma znaczne powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także zwłaszcza inne informacje takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (261 razy) i miejsce w rankingu (999+).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!