imp3.pl

Cypis/Kamień/Kaczmi - Cudowna jest (Prod.Floras)

Czas trwania: 4:15
Data dodania: 2017-11-30 21:43:19

Cypis/Kamień/Kaczmi - Cudowna jest (Prod.Floras) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej stronie Cudowna jest (Prod.Floras) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Cypis/Kamień/Kaczmi - Cudowna jest (Prod.Floras) pojawia się teraz na miejscu 432 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-06-28 17:01.

Numer o nazwie Cypis/Kamień/Kaczmi - Cudowna jest (Prod.Floras) trafił już do serca niejednej osoby. 426 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Tak się składa, że hit zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Hit Cypis/Kamień/Kaczmi - Cudowna jest (Prod.Floras) możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako teledysk.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Cypis/Kamień/Kaczmi na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę dobry. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (42 razy), ilość wyświetleń (426 razy) i miejsce w rankingu (432).

Numer Cypis/Kamień/Kaczmi - Cudowna jest (Prod.Floras) mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 426 wyświetleń. Dodatkowo na przestrzeni 947 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 42 razy. 1 – tylu fanów postanowiło ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Szybka rejestracja