EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Cody Karey with "Majesty" - Earned It (Official Cover)

Czas trwania: 3:38
Data dodania: 2018-01-07 23:09:14

Cody Karey with "Majesty" - Earned It (Official Cover) Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to spora liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. Zapewne Cody Karey with "Majesty" może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (220 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym kawałkiem. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że numer zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Kawałek o tytule Cody Karey with "Majesty" - Earned It (Official Cover) dostał się już do serca niejednej osoby. 220 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Numer Cody Karey with "Majesty" - Earned It (Official Cover) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Earned It (Official Cover) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Cody Karey with "Majesty" - Earned It (Official Cover) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. 2020-05-18 21:09 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Cody Karey with "Majesty" - Earned It (Official Cover) mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2018-01-07 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 220 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1382 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 1 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!