EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Chylińska- Znalazłam (teraz już wiem)

Czas trwania: 3:55
Data dodania: 2017-11-30 22:05:59

Chylińska- Znalazłam (teraz już wiem) Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę Chylińska- Znalazłam (teraz już wiem) możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Chylińska- Znalazłam (teraz już wiem) od pewnego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 151 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek zapewne nie może narzekać na swoją popularność i brak zainteresowania. Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Chylińska- Znalazłam (teraz już wiem) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2017-11-30 roku. Długi kawałek czasu doprowadził do wypracowania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 151. Nutka widnieje na naszej stronie już od 1057 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 12 pobrań. 0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Chylińska może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (12 razy), ilość wyświetleń (151 razy) i miejsce w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż numer zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej witrynie Znalazłam (teraz już wiem) dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Chylińska- Znalazłam (teraz już wiem) zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2020-10-16 05:39.
Zarejestruj przez Facebooka