EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Childish Gambino - Me and Your Mama

Czas trwania: 6:19
Data dodania: 2017-11-30 21:58:13

Childish Gambino - Me and Your Mama Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Childish Gambino na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (0 razy), ilość wyświetleń (136 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Numer o nazwie Childish Gambino - Me and Your Mama skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. 136 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie jasne. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Utwór Childish Gambino - Me and Your Mama masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Numer Childish Gambino - Me and Your Mama mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-11-30 roku. Ten czas dał możliwość na uzbieranie aż 136 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 1100 dni szlagier, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 0 razy. 0 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym kawałku.

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Me and Your Mama uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Me and Your Mama. 1970-01-01 01:00 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!