EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Borys LBD & MC Śmiechu - Uczta u Dionizosa prod. Borys LBD

Czas trwania: 5:35
Data dodania: 2017-11-30 23:05:40

Borys LBD & MC Śmiechu - Uczta u Dionizosa prod. Borys LBD Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Borys LBD & MC Śmiechu ma spore powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (7 razy), ilością wyświetleń (432 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Borys LBD & MC Śmiechu - Uczta u Dionizosa prod. Borys LBD mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2017-11-30 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 432 wyświetleń. W czasie 1389 dni od dodania, przebój został pobrany już 7 razy. 0 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że numer zanotował dotychczas dokładnie 0 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

Przebój Borys LBD & MC Śmiechu - Uczta u Dionizosa prod. Borys LBD masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Numer o nazwie Borys LBD & MC Śmiechu - Uczta u Dionizosa prod. Borys LBD skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. 432 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek na pewno nie może narzekać na swoją popularność i niedostatek zainteresowania. Trzeba rzucić okiem na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Ostateczna ocena Uczta u Dionizosa prod. Borys LBD kształtuje się teraz na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Uczta u Dionizosa prod. Borys LBD. 2020-08-02 00:06 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!