EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Borys LBD - Andżela

Czas trwania: 3:32
Data dodania: 2017-12-12 11:39:15

Borys LBD - Andżela Pobierz Mp3 lub Video

Przebój pod tytułem Borys LBD - Andżela skradł już do tej pory serca niejednego fana. 2041 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Andżela uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Borys LBD - Andżela zajmuje właśnie 190 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. 2021-07-08 21:54 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszym portalu.

Numer Borys LBD - Andżela mp3 ukazał się na łamach naszej witryny internetowej w 2017-12-12 roku. Długi odcinek czasu doprowadził do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 2041. Mp3 jest na naszej stronie już od 1384 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 201 pobrań. 1 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Otóż kawałek zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Borys LBD na pewno ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę nienajgorszy. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę też na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (201 razy), ilość wyświetleń (2041 razy) i miejsce w rankingu (190).

Piosenkę Borys LBD - Andżela możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!