imp3.pl

BLACHA ft. Bedoes - Braciszku (Nightcore)

Czas trwania: 2:08
Data dodania: 2018-09-24 12:02:32

BLACHA ft. Bedoes - Braciszku (Nightcore) Pobierz Mp3 lub Video

Piosenkę BLACHA ft. Bedoes - Braciszku (Nightcore) masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Kawałek pod tytułem BLACHA ft. Bedoes - Braciszku (Nightcore) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 585 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie Braciszku (Nightcore) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 218 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Braciszku (Nightcore). Ostatnie pobranie miało miejsce 2019-12-22 17:12.

BLACHA ft. Bedoes - Braciszku (Nightcore) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-09-24 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do uzyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 585. W czasie 511 dni od dodania, przebój został pobrany już 19 razy. 1 osób postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 1 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie BLACHA ft. Bedoes ma znaczne powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (19 razy), ilością wyświetleń (585 razy) oraz miejscem w rankingu (218).

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten hit. Dotychczas numer cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie