EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Billie Eilish - bury a friend

Czas trwania: 3:33
Data dodania: 2019-02-21 08:11:39

Billie Eilish - bury a friend Pobierz Mp3 lub Video

Billie Eilish - bury a friend mp3 ukazał się na naszej stronie już w 2019-02-21 roku. Długi odcinek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 348. Mp3 widnieje w naszym serwisie już od 941 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 10 pobrań. 1 – tylu fanów postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Na naszej witrynie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Na naszej witrynie bury a friend dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Billie Eilish - bury a friend pojawia się obecnie na pozycji 742 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-05-21 22:05.

Hit Billie Eilish - bury a friend masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

Mając na uwadze całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Billie Eilish może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze także przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (10 razy), ilość wyświetleń (348 razy) i miejsce w rankingu (742).

Billie Eilish - bury a friend od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 348 wyświetleń to bardzo dużo, a co za tym idzie kawałek zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Spójrz na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Do tej pory numer cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!