imp3.pl

Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin[Bass Boosted]

Czas trwania: 5:38
Data dodania: 2018-12-24 09:18:15

Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin[Bass Boosted] Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin[Bass Boosted] masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Delfin[Bass Boosted]kształtuje się w tej chwili na poziomie 6.67 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin[Bass Boosted] zajmuje właśnie 45 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-07-08 10:27.

Zainteresowanie użytkowników robi niemałe wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór cieszy się z 2 ocen pozytywnych i z 1 ocen negatywnych.

Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin[Bass Boosted] mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-12-24 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 6601 wyświetleń. Piosenka jest na naszej witrynie już od 563 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 1867 pobrań. 3 użytkowników zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Kawałek pod tytułem Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin[Bass Boosted] skradł już do tej pory serca niejednego wielbiciela. Przebój może się pochwalić pokaźną ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 6601 Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Mając na uwadze całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo ma spore powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1867 razy), ilością wyświetleń (6601 razy) i miejscem w rankingu (45).
Zarejestruj przez Facebooka