EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin

Czas trwania: 5:37
Data dodania: 2018-12-04 08:02:28

Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin Pobierz Mp3 lub Video

Przebój pod tytułem Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin skradł już dotychczas serca niejednego fana. 2496 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone na stronie.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 5 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Delfinkształtuje się obecnie na poziomie 6 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin zajmuje właśnie 275 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich hitów muzycznych. Plik pobrano ostatnio 2021-06-30 22:27.

Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin mp3 pojawił się na łamach naszej witryny w 2018-12-04 roku. Taki znaczny czas dał możliwość zgromadzenia aż 2496 wyświetleń. W czasie 1020 dni od dodania, numer został pobrany już 381 razy. 5 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Nutkę Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo - Delfin możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Tak się składa, że numer zanotował dotychczas dokładnie 3 ocen pozytywnych oraz 2 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym numer nie przypadł do gustu.

Biorąc pod uwagę całokształt – 5 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Bedoes & Kubi Producent ft. Koldi, Young Multi, Beteo na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę niezły. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne istotne fakty takie, jak: ilość pobrań (381 razy), ilość wyświetleń (2496 razy) oraz miejsce w rankingu (275).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!