EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Bebe Rexha - Meant to Be (feat. Florida Georgia Line) [Official Music Video]

Czas trwania: 2:58
Data dodania: 2017-11-30 23:49:31

Bebe Rexha - Meant to Be (feat. Florida Georgia Line) [Official Music Video] Pobierz Mp3 lub Video

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 0. Jest to niemała liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Na pewno Bebe Rexha może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (1 razy), ilość wyświetleń (143 razy) oraz miejsce w rankingu (999+).

Bebe Rexha - Meant to Be (feat. Florida Georgia Line) [Official Music Video] od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego fana. Utwór może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 143 Spójrz na zestawienie prezentowane poniżej, a wszystko będzie jasne. Wówczas nie będzie żadnych zwątpień!

Bebe Rexha - Meant to Be (feat. Florida Georgia Line) [Official Music Video] mp3 pojawił się na łamach naszego serwisu w 2017-11-30 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 143 wyświetleń. Utwór jest na naszej witrynie już od 1060 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 1 pobrań. 0 słuchaczy zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Ostateczna ocena Meant to Be (feat. Florida Georgia Line) kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych hitów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Meant to Be (feat. Florida Georgia Line). 2018-08-24 18:27 to ostatnio dokonane pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Utwór Bebe Rexha - Meant to Be (feat. Florida Georgia Line) [Official Music Video] możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Jednak, ile jest dobrych ocen, a ile złych? Otóż utwór zanotował do tej pory dokładnie 0 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka