EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Anno Domini Beats - Clouds

Czas trwania: 3:45
Data dodania: 2017-12-21 15:43:06

Anno Domini Beats - Clouds Pobierz Mp3 lub Video

Szlagier Anno Domini Beats - Clouds mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-12-21 roku. Znaczny kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem pokaźnej ilości wyświetleń – 223. W czasie 1375 dni od dodania, utwór został pobrany już 2 razy. 0 – tylu słuchaczy postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Anno Domini Beats na pewno ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (2 razy), ilością wyświetleń (223 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas piosenka cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 ocen negatywnych.

Przebój Anno Domini Beats - Clouds możesz ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Ostateczna ocena Clouds kształtuje się obecnie na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Clouds. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-03-31 20:50.

Przebój o nazwie Anno Domini Beats - Clouds skradł już dotychczas serca niejednego fana. 223 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone w witrynie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!