EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Alfons - Basta Boi

Czas trwania: 2:38
Data dodania: 2017-12-11 05:07:18

Alfons - Basta Boi Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Ostateczna ocena Basta Boi kształtuje się w tej chwili na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a Alfons - Basta Boi zajmuje właśnie 999+ miejsce w naszym zestawieniu wszystkich utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-05-26 16:13.

Alfons - Basta Boi od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 38 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Szlagier Alfons - Basta Boi mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2017-12-11 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 38 wyświetleń. Plik widnieje w naszym serwisie już od 1089 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 1 pobrań. 0 – tylu fanów zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Biorąc pod uwagę całokształt – 0 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie Alfons ma spore powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne istotne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (1 razy), ilością wyświetleń (38 razy) oraz miejscem w rankingu (999+).

Zainteresowanie użytkowników robi spore wrażenie. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Do tej pory utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Przebój Alfons - Basta Boi możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!