EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

2CELLOS - Thunderstruck [OFFICIAL VIDEO]

Czas trwania: 4:59
Data dodania: 2017-11-30 22:00:54

2CELLOS - Thunderstruck [OFFICIAL VIDEO] Pobierz Mp3 lub Video

Hit 2CELLOS - Thunderstruck [OFFICIAL VIDEO] możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest imponująca. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór cieszy się z 0 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. 2CELLOS na pewno ma duże powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (2 razy), ilość wyświetleń (371 razy) i miejsce w rankingu (999+).

2CELLOS - Thunderstruck [OFFICIAL VIDEO] mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 371 wyświetleń. W czasie 1416 dni od dodania, utwór został pobrany już 2 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej witrynie Thunderstruck dostał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej witrynie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich utworów. 999+ to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Thunderstruck. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-02-14 16:01.

2CELLOS - Thunderstruck [OFFICIAL VIDEO] od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego fana. 371 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone na stronie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!