EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Zouzy - Skrzydła (karaoke iSing)

Czas trwania: 1:05
Data dodania: 2018-08-18 20:10:29

Zouzy - Skrzydła (karaoke iSing) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Zouzy - Skrzydła (karaoke iSing) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Zouzy - Skrzydła (karaoke iSing) mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2018-08-18 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 587 wyświetleń. W czasie 1126 dni od dodania, kawałek został pobrany już 9 razy. 1 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Otóż hit zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym kawałek nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu słuchaczy. Na naszej stronie Skrzydła (karaoke iSing) otrzymał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 566 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Skrzydła (karaoke iSing). 2020-10-14 18:21 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Biorąc pod uwagę całokształt – 1 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zouzy zapewne ma spore powody do radości, gdyż wynik jest naprawdę dobry. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (9 razy), ilość wyświetleń (587 razy) i miejsce w rankingu (566).

Numer o nazwie Zouzy - Skrzydła (karaoke iSing) dostał się już do serca niejednej osoby. Numer może się pochwalić dużą ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 587 Zwróć uwagę na statystyki przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!