EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

ZBUKU - Ostatni drink

Czas trwania: 2:54
Data dodania: 2018-08-14 19:01:52

ZBUKU - Ostatni drink Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Jednak, ile jest dobrych komentarzy, a ile złych? Otóż kawałek zanotował dotychczas dokładnie 3 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez fanów, którym hit nie przypadł do gustu.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Ostatni drinkkształtuje się w tej chwili na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych numerów. 194 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Ostatni drink. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-10-28 19:04.

Hit ZBUKU - Ostatni drink możesz pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako video.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 4 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie ZBUKU ma znaczne powody do radości, gdyż rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (291 razy), ilością wyświetleń (1868 razy) oraz miejscem w rankingu (194).

ZBUKU - Ostatni drink mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2018-08-14 roku. Taki długi czas dał możliwość uzbierania aż 1868 wyświetleń. Utwór jest w naszym serwisie już od 807 dni. Ten okres pozwolił na wypracowanie aż 291 pobrań. 4 – tylu użytkowników postanowiło ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Kawałek o nazwie ZBUKU - Ostatni drink skradł już dotychczas serca niejednego fana. 1868 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeśli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone na stronie.
Zarejestruj przez Facebooka