EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss - Młoda krew

Czas trwania: 3:48
Data dodania: 2017-12-17 10:17:01

ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss - Młoda krew Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Często dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas utwór zanotował jedynie 1 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tej piosence.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 4 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss może być spokojny o swoje miejsce na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego hitu. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę też na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (392 razy), ilość wyświetleń (2098 razy) oraz miejsce w rankingu (203).

ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss - Młoda krew mp3 ukazał się w naszym serwisie już w 2017-12-17 roku. Taki znaczny okres dał możliwość zgromadzenia aż 2098 wyświetleń. Mp3 jest na naszej stronie już od 1168 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 392 pobrań. 4 – tylu słuchaczy zdecydowało się ocenić piosenkę. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Przebój o tytule ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss - Młoda krew dostał się już do serca niejednej osoby. 2098 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie kawałek zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz niedostatek zainteresowania. Trzeba spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Nutkę ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss - Młoda krew możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 4 ocen, co świadczy o aktywności fanów. Na naszej stronie Młoda krew otrzymał ocenę na poziomie 7.5 w dziesięciostopniowej skali. Na naszej stronie internetowej prowadzony jest ranking, a ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss - Młoda krew zajmuje właśnie 203 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich kawałków muzycznych. 2021-02-17 22:36 to ostatnie pobranie, które miało miejsce w naszym serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!