EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Żabson - D'Angel prod.GeezyBeatz

Czas trwania: 4:43
Data dodania: 2017-11-30 22:41:46

Żabson - D'Angel prod.GeezyBeatz Pobierz Mp3 lub Video

Numer Żabson - D'Angel prod.GeezyBeatz mp3 ukazał się na łamach naszej strony internetowej w 2017-11-30 roku. Taki długi okres dał możliwość zgromadzenia aż 997 wyświetleń. Przebój widnieje na naszej witrynie już od 1056 dni. Ten okres pozwolił na uzyskanie aż 28 pobrań. 0 użytkowników postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

To prawda, liczba wszystkich ocen jest spora. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tym numerze.

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Żabson ma duże powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (28 razy), ilość wyświetleń (997 razy) oraz miejsce w rankingu (1150).

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. D'Angel prod.GeezyBeatz uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Żabson - D'Angel prod.GeezyBeatz pojawia się teraz na miejscu 1150 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Plik został ostatnio pobrany 2020-09-28 01:51.

Utwór o nazwie Żabson - D'Angel prod.GeezyBeatz skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. 997 wyświetleń mówi samo za siebie. Niełatwo w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, jeżeli tylko rzucisz okiem na zestawienie zamieszczone na naszym portalu.

Nutkę Żabson - D'Angel prod.GeezyBeatz możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.
Zarejestruj przez Facebooka