EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Xillions - Somebody Like Me (Mark With a K RMX)(Official Videoclip)

Czas trwania: 3:13
Data dodania: 2017-12-11 16:28:33

Xillions - Somebody Like Me (Mark With a K RMX)(Official Videoclip) Pobierz Mp3 lub Video

Przebój Xillions - Somebody Like Me (Mark With a K RMX)(Official Videoclip) masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Na naszej witrynie pod tym kawałkiem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Na naszej witrynie Somebody Like Me (Mark With a K RMX)(Official Videoclip) otrzymał ocenę na poziomie 0 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Xillions - Somebody Like Me (Mark With a K RMX)(Official Videoclip) pojawia się w tej chwili na miejscu 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2021-05-30 10:17.

Xillions - Somebody Like Me (Mark With a K RMX)(Official Videoclip) mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2017-12-11 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 403 wyświetleń. W czasie 1381 dni od dodania, kawałek został pobrany już 12 razy. 0 – tylu użytkowników postanowiło ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Zainteresowanie słuchaczy robi niemałe wrażenie. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Dotychczas utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Xillions ma spore powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też zwłaszcza inne dane takie, jak: ilość pobrań (12 razy), ilość wyświetleń (403 razy) i miejsce w rankingu (999+).

Numer o nazwie Xillions - Somebody Like Me (Mark With a K RMX)(Official Videoclip) skradł już do tej pory serca niejednego fana. 403 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko rzucisz okiem na statystki zamieszczone w serwisie.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!