imp3.pl

where are you now | Alan Walker - Faded

Czas trwania: 1:56
Data dodania: 2017-11-30 21:58:14

where are you now | Alan Walker - Faded Pobierz Mp3 lub Video

Kawałek pod tytułem where are you now | Alan Walker - Faded skradł już dotychczas serca niejednego wielbiciela. Przebój może się pochwalić znaczną ilością wyświetleń, bo liczy sobie ich aż 1138 Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe!

Na naszej stronie pod tym kawałkiem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena Faded kształtuje się teraz na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a where are you now | Alan Walker - Faded pojawia się teraz na miejscu 136 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2020-02-12 18:39 to ostatnie pobranie, które miało miejsce na naszej stronie.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co pokazuje, że jednak większość słuchaczy dobrze bawi się przy tej piosence.

Przebój where are you now | Alan Walker - Faded masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako videoklip.

where are you now | Alan Walker - Faded mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-11-30 roku. Ten okres dał możliwość na uzbieranie aż 1138 wyświetleń. W czasie 809 dni od dodania, kawałek został pobrany już 93 razy. 3 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić numer. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Na pewno where are you now | Alan Walker może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (93 razy), ilość wyświetleń (1138 razy) i miejsce w rankingu (136).
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie