imp3.pl

Westbam - Beatbox Rocker

Czas trwania: 4:12
Data dodania: 2017-12-20 20:15:16

Westbam - Beatbox Rocker Pobierz Mp3 lub Video

Westbam - Beatbox Rocker od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 127 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Wystarczy rzucić okiem na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 0 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Westbam zapewne ma spore powody do radości, ponieważ wynik jest naprawdę nienajgorszy. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (7 razy), ilością wyświetleń (127 razy) i miejscem w rankingu (999+).

Piosenkę Westbam - Beatbox Rocker masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Westbam - Beatbox Rocker mp3 pokazał się w naszym serwisie już w 2017-12-20 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 127 wyświetleń. W czasie 1016 dni od dodania, kawałek został pobrany już 7 razy. 0 – tylu użytkowników zdecydowało się ocenić przebój. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten hit. Do tej pory utwór zanotował jedynie 0 ocen negatywnych, co obrazuje, że jednak większość fanów dobrze bawi się przy tym numerze.

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 0 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Beatbox Rocker uzyskał finalnie ocenę na poziomie 0. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Westbam - Beatbox Rocker pojawia się teraz na pozycji 999+ w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. Ostatnie pobranie odbyło się 2020-09-01 15:46.
Zarejestruj przez Facebooka