imp3.pl

WERSJA 1H TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM)

Czas trwania: 1:00:00
Data dodania: 2019-10-11 16:46:57

WERSJA 1H TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że numer zanotował do tej pory dokładnie 13 ocen pozytywnych oraz 2 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.

Numer WERSJA 1H TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako videoklip.

Utwór o tytule WERSJA 1H TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) trafił już do serca niejednej osoby. 17163 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie piosenka zapewne nie może narzekać na swoją powszechność i brak zainteresowania. Rzuć okiem na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie oczywiste. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości!

Utwór WERSJA 1H TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2019-10-11 roku. Taki znaczny okres dał możliwość uzbierania aż 17163 wyświetleń. W czasie 300 dni od dodania, przebój został pobrany już 6598 razy. 15 userów zdecydowało się go ocenić i podzielić swoją opinią na jego temat.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 15 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne WERSJA 1H TYMEK może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne dane takie, jak: ilość pobrań (6598 razy), ilość wyświetleń (17163 razy) oraz miejsce w rankingu (27).

Na naszej witrynie pod tym numerem pojawiło się 15 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. Ostateczna ocena ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) kształtuje się teraz na poziomie 8.67 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu jest ranking, a WERSJA 1H TYMEK - ANIOŁY I DEMONY FIT. BIG SCYTHE, DEYS (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM) pojawia się w tej chwili na miejscu 27 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie miało miejsce 2020-08-04 19:00.
Zarejestruj przez Facebooka