EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

VIZE feat. Laniia - Stars (Official Video HD)

Czas trwania: 2:55
Data dodania: 2019-08-27 07:48:46

VIZE feat. Laniia - Stars (Official Video HD) Pobierz Mp3 lub Video

Utwór VIZE feat. Laniia - Stars (Official Video HD) masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 oraz w mp4 jako videoklip.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że kawałek zanotował do tej pory dokładnie 1 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez użytkowników, którym utwór nie przypadł do gustu.

VIZE feat. Laniia - Stars (Official Video HD) od długiego czasu ma bezpieczne miejsce w sercu niejednego słuchacza. 1008 wyświetleń to całkiem sporo, a co za tym idzie piosenka zapewne nie może narzekać na swoją popularność oraz brak zainteresowania. Zwróć uwagę na zestawienie przedstawione poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wtedy nie będzie żadnych rozbieżności!

Dobrze zwrócić uwagę zwłaszcza na ilość ocen – 1. Jest to niemała liczba, która świadczy zwłaszcza o znacznym zainteresowaniu. W każdym razie VIZE feat. Laniia ma znaczne powody do radości, ponieważ rezultat mówi sam za siebie. Jednak same oceny to nie wszystko oraz dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (94 razy), ilość wyświetleń (1008 razy) i miejsce w rankingu (391).

VIZE feat. Laniia - Stars (Official Video HD) mp3 pokazał się na naszej witrynie już w 2019-08-27 roku. Taki długi czas dał możliwość zgromadzenia aż 1008 wyświetleń. W czasie 752 dni od dodania, utwór został pobrany już 94 razy. 1 userów zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Na naszej stronie pod tym hitem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Stars (Official Video HD) uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen obejmuje dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich znanych piosenek. 391 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Stars (Official Video HD). Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-09-13 12:26.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!