EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi

Czas trwania: 2:59
Data dodania: 2019-08-24 12:26:12

Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi Pobierz Mp3 lub Video

Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi mp3 pokazał się na naszej stronie już w 2019-08-24 roku. Długi kawałek czasu przyczynił się do pozyskania całkiem imponującej ilości wyświetleń – 2837. Dodatkowo na przestrzeni 764 dni przebój, pod postacią pliku, został pobrany aż 680 razy. 2 osób postanowiło go ocenić i podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tym utworem. Czasami dobrze jest przyjrzeć się dokładnie, ile osób faktycznie lubi tę piosenkę. Tak się składa, że hit zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych oraz 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi od długiego czasu ma pewne miejsce w sercu niejednego wielbiciela. 2837 wyświetleń to nader dużo, a co za tym idzie utwór na pewno nie może narzekać na swoją powszechność i niedostatek zainteresowania. Wystarczy spojrzeć na statystyki poniżej, a wszystko będzie oczywiste!

Nutkę Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi masz możliwość pobrać telefon lub komputer w formacie mp3 a także w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym numerem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności użytkowników. NICKI prod. Samiryi uzyskał finalnie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI prod. Samiryi pojawia się w tej chwili na pozycji 113 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-09-25 16:42 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszej stronie.

Mając na uwadze całokształt – 2 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. Zapewne Trill Pem feat. Wac Toja może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tego utworu. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę również na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (680 razy), ilość wyświetleń (2837 razy) oraz miejsce w rankingu (113).
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!