imp3.pl

Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI (BASS BOOSTED)

Czas trwania: 2:59
Data dodania: 2019-10-11 15:04:23

Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI (BASS BOOSTED) Pobierz Mp3 lub Video

Na naszej stronie pod tym utworem pojawiło się 1 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Na naszej stronie NICKI (BASS BOOSTED) dostał ocenę na poziomie 10 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszej strony widnieje ranking, a Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI (BASS BOOSTED) pojawia się obecnie na pozycji 141 w naszym zestawieniu przeróżnych utworów muzycznych. 2020-07-04 03:19 to ostatnie pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.

Kawałek o tytule Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI (BASS BOOSTED) dostał się już do serca niejednej osoby. 1589 wyświetleń mówi samo za siebie. Ciężko w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko spojrzysz na statystki zamieszczone na stronie.

Zainteresowanie użytkowników robi znaczne wrażenie. Warto jednak zobaczyć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas hit cieszy się z 1 ocen pozytywnych i z 0 not negatywnych.

Dobrze zwrócić uwagę przede wszystkim na ilość ocen – 1. Jest to spora liczba, która świadczy przede wszystkim o znacznym zainteresowaniu. Trill Pem feat. Wac Toja na pewno ma znaczne powody do radości, bo wynik jest naprawdę dobry. Jednak same oceny to nie wszystko i dobrze jest zwracać uwagę także na inne ważne fakty takie, jak: ilość pobrań (509 razy), ilość wyświetleń (1589 razy) i miejsce w rankingu (141).

Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI (BASS BOOSTED) mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2019-10-11 roku. Ten czas pozwolił na zgromadzenie aż 1589 wyświetleń. W dodatku na przestrzeni 268 dni utwór, pod postacią pliku, został pobrany aż 509 razy. 1 – tylu fanów zdecydowało się ocenić utwór. W ten sposób można podzielić się swoją opinią z innymi.

Utwór Trill Pem feat. Wac Toja - NICKI (BASS BOOSTED) możesz pobrać na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.
Szybka rejestracja