EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

TPS/DACK - Cisza przed burzą feat. Murzyn ZDR

Czas trwania: 3:53
Data dodania: 2017-12-13 06:06:18

TPS/DACK - Cisza przed burzą feat. Murzyn ZDR Pobierz Mp3 lub Video

Zainteresowanie użytkowników robi duże wrażenie. Warto jednak spojrzeć, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Tak się składa, że hit zanotował dotychczas dokładnie 2 ocen pozytywnych i 0 stopni wystawionych przez słuchaczy, którym hit nie przypadł do gustu.

TPS/DACK - Cisza przed burzą feat. Murzyn ZDR mp3 ukazał się na naszej witrynie już w 2017-12-13 roku. Ten okres pozwolił na uzbieranie aż 581 wyświetleń. W czasie 1078 dni od dodania, przebój został pobrany już 29 razy. 2 – tylu fanów zdecydowało się ocenić kawałek. W ten sposób można podzielić się swoim zdaniem z innymi.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie TPS/DACK ma spore powody do radości, gdyż wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze też przede wszystkim inne informacje takie, jak: ilość pobrań (29 razy), ilość wyświetleń (581 razy) i miejsce w rankingu (423).

Przebój TPS/DACK - Cisza przed burzą feat. Murzyn ZDR masz możliwość ściągnąć na komputer lub telefon w formacie mp3 i w mp4 jako video.

Na naszej stronie pod tym przebojem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o aktywności słuchaczy. Cisza przed burzą feat. Murzyn ZDR uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej stronie internetowej jest prowadzony ranking wszystkich wielkich piosenek. 423 to właśnie miejsce, które zostało zajęte przez Cisza przed burzą feat. Murzyn ZDR. Plik został ostatnio pobrany 2020-08-22 18:01.

Utwór o nazwie TPS/DACK - Cisza przed burzą feat. Murzyn ZDR dostał się już do serca niejednej osoby. Kawałek może się pochwalić niemałą ilością wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 581 Rzuć okiem na statystyki prezentowane poniżej, a wszystko będzie zrozumiałe. Wówczas nie będzie żadnych rozbieżności!
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!