EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

Tones And I - Dance Monkey

Czas trwania: 3:31
Data dodania: 2019-09-03 21:23:05

Tones And I - Dance Monkey Pobierz Mp3 lub Video

Mając na uwadze ilość ocen, pełny wynik do jakiego dobił utwór - 2 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. W każdym razie Tones And I ma znaczne powody do radości, bo rezultat mówi sam za siebie. Warto mieć na uwadze inne ważne wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (677 razy), ilością wyświetleń (3555 razy) oraz miejscem w rankingu (223).

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 2 ocen, co świadczy o zainteresowaniu użytkowników. Dance Monkey uzyskał finalnie ocenę na poziomie 5. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na naszej witrynie internetowej prowadzony jest ranking, a Tones And I - Dance Monkey zajmuje właśnie 223 miejsce w naszym zestawieniu wszystkich przebojów muzycznych. Ostatnie pobranie miało miejsce 2021-06-29 11:38.

Tones And I - Dance Monkey mp3 pojawił się na łamach naszej strony w 2019-09-03 roku. Taki znaczny czas dał możliwość uzbierania aż 3555 wyświetleń. Plik jest na naszej stronie już od 754 dni. Ten czas pozwolił na wypracowanie aż 677 pobrań. 2 słuchaczy zdecydowało się go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Nutkę Tones And I - Dance Monkey masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 oraz w mp4 jako teledysk.

Utwór o nazwie Tones And I - Dance Monkey skradł już dotychczas serca niejednego słuchacza. 3555 wyświetleń mówi samo za siebie. Trudno w to uwierzyć? Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeśli tylko zwrócisz uwagę na zestawienie zamieszczone w witrynie.

Zainteresowanie słuchaczy robi znaczne wrażenie. Warto jednak zainteresować się tym, ile osób faktycznie lubi ten hit. Otóż utwór zanotował dotychczas dokładnie 1 ocen pozytywnych oraz 1 stopni wystawionych przez użytkowników, którym hit nie przypadł do gustu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!