EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish
imp3.pl

TKM - Jeden buziak

Czas trwania: 2:50
Data dodania: 2018-08-20 12:05:39

TKM - Jeden buziak Pobierz Mp3 lub Video

To prawda, liczba wszystkich ocen jest znacząca. Warto jednak zwrócić uwagę, ile osób faktycznie lubi ten utwór. Dotychczas numer cieszy się z 7 ocen pozytywnych i z 1 ocen negatywnych.

Mając na uwadze ilość ocen, całkowity wynik do jakiego dobił utwór - 8 ocen – śmiało można stwierdzić, czy piosenka okazała się hitem, czy jednak kitem. Zapewne TKM może być spokojny o swoją pozycję na rynku muzycznym właśnie po napisaniu tej piosenki. Warto mieć na uwadze inne kluczowe wskaźniki poza samymi ocenami. Powinieneś zainteresować się jeszcze: ilością pobrań (826 razy), ilością wyświetleń (4749 razy) i miejscem w rankingu (70).

Utwór TKM - Jeden buziak mp3 ukazał się na łamach naszego serwisu w 2018-08-20 roku. Ten czas pozwolił na uzbieranie aż 4749 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 1131 dni szlagier, pod postacią pliku mp3, został pobrany aż 826 razy. 8 użytkowników postanowiło go ocenić oraz podzielić swoim zdaniem na jego temat.

Utwór TKM - Jeden buziak możesz ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Utwór o tytule TKM - Jeden buziak dostał się już do serca niejednej osoby. Przebój może się pochwalić niemałą dawką wyświetleń, gdyż liczy sobie ich aż 4749 Wystarczy spojrzeć na zestawienia poniżej, a wszystko będzie jasne!

Na naszej witrynie pod tym przebojem pojawiło się 8 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Na naszej witrynie Jeden buziak dostał ocenę na poziomie 8.75 w dziesięciostopniowej skali. Na łamach naszego portalu widnieje ranking, a TKM - Jeden buziak pojawia się w tej chwili na miejscu 70 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. 2021-07-14 21:24 to ostatnio dokonane pobranie, jakie miało miejsce na naszym portalu.
Zarejestruj przez Facebooka
Aby pobrać ten plik, zarejestruj się w serwisie.Masz już konto? Zaloguj się!