imp3.pl

TKM ft. Kuba Wolski - Zamyślona

Czas trwania: 3:09
Data dodania: 2018-08-18 17:19:42

TKM ft. Kuba Wolski - Zamyślona Pobierz Mp3 lub Video

Numer TKM ft. Kuba Wolski - Zamyślona masz możliwość ściągnąć telefon lub komputer w formacie mp3 i w mp4 jako teledysk.

Mając na uwadze całokształt – 3 ocen – można odpowiedzieć sobie samemu na pytanie, czy piosenka była hitem, czy jednak zdecydowanie kitem. W każdym razie TKM ft. Kuba Wolski ma znaczne powody do radości, ponieważ wynik mówi sam za siebie. Pomimo samych ocen należy mieć na uwadze również głównie inne informacje takie, jak: ilość pobrań (160 razy), ilość wyświetleń (1155 razy) i miejsce w rankingu (72).

Na naszej witrynie pod tym hitem pojawiło się 3 ocen, co świadczy o zainteresowaniu fanów. Zamyślona uzyskał ostatecznie ocenę na poziomie 10. Nasza skala ocen ma dziesięć stopni. Na łamach naszej strony jest ranking, a TKM ft. Kuba Wolski - Zamyślona pojawia się teraz na pozycji 72 w naszym zestawieniu przeróżnych piosenek. Ostatnie pobranie odbyło się 2019-10-09 23:59.

Hit TKM ft. Kuba Wolski - Zamyślona mp3 pojawił się na łamach naszej strony internetowej w 2018-08-18 roku. Taki długi okres dał możliwość uzbierania aż 1155 wyświetleń. Na dodatek na przestrzeni 423 dni kawałek, pod postacią pliku, został pobrany aż 160 razy. 3 osób postanowiło go ocenić oraz podzielić swoją opinią na jego temat.

Użytkownicy wykazują wyraźne zainteresowanie właśnie tą piosenką. Jednak, ile jest dobrych głosów, a ile złych? Do tej pory piosenka cieszy się z 3 ocen pozytywnych i z 0 opinii negatywnych.

Hit o tytule TKM ft. Kuba Wolski - Zamyślona trafił już do serca niejednej osoby. Utwór może się pochwalić dużą dawką wyświetleń, ponieważ liczy sobie ich aż 1155 Nie będziesz mieć żadnych zwątpień, jeżeli tylko spojrzysz na zestawienie zamieszczone w witrynie.
Zaloguj przez FacebookaZaloguj klasycznie